Konsultantai

Alergologė ir klinikinė imunologė, medicinos mokslų daktarė, Lietuvos Alergologų ir klinikinių imunologų draugijos prezidentė docentė Jūratė Staikūnienė-Kozonis

Gydytoja Jūratė Staikūnienė-Kozonis yra pirmoji Lietuvoje 2015 m. išlaikiusi Europos Alergologijos ir klinikinės imunologijos egzaminą. 1994 m. su pagyrimu baigė medicinos studijas Kauno medicinos akademijoje (dabar Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas, LSMU), toliau studijavo vidaus ligų, alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūroje, dalį rezidentūros studijų atliko Nancy Henry Poincare Universiteto Centrinės ligoninės Alergologijos-imunologijos-vidaus ligų skyriuje Prancūzijoje. Baigusi studijas iš karto pradėjo dėstyti ir iki šiol dirba docente LSMU, yra viena iš alergologijos ir klinikinės imunologijos dalyko mokymo programų sudarytojų ir įdiegėjų, rezidentų vadovė, skaito paskaitas įvairių specialybių gydytojams ir farmacininkams. 2003 m. apgynė daktaro disertaciją apie sergančiuosius žiedadulkių alergija ir jų gydymą imunoterapija. Iki šiol tęsia mokslinį darbą alerginių kvėpavimo organų ligų, maisto alergijos, alergenų imunoterapijos tema, vadovauja klinikinių tyrimų vykdymui. Nuolat skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse gydytojų specialistų konferencijose, yra įvairių alerginių ligų diagnostikos ir gydymo, alergenų imunoterapijos sutarimų Lietuvos gydytojams bendraautorė. Du kartus buvo išrinkta atstovauti Lietuvai prestižiniuose Austrijos ir JAV universitetų organizuojamuose seminaruose gydytojams Salzburge (Austrija). Nuo 1999 m. dirba praktikinį darbą alergologe ir klinikine imunologe. Stažavosi Švedijos, Danijos, Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos, Austrijos universitetinėse ligoninėse, baigė Filadelfijos (JAV) Vaikų ligoninės akredituotus kursus gydytojams "Vaikų alergija ir imunologija", 2019m baigė IEPP ( Europos fiziomitybos ir fitoterapijos instituto ) fiziomitybos kursus ir tapo sertifikuota fiziomitybos specialiste. Viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo konsultuoti žarnyno mikrobiotos , žarnyno pralaidumo klausimais, bendradarbiauja su mokslininkais iš užsienio sertifikuotų laboratorijų . Savo darbe taiko įrodymais pagrįstos medicinos principus ir metodus. 2014 m. išrinkta  Lietuvos Alergologų ir klinikinių imunologų draugijos prezidente, 2020m. perrinkta antrai kadencijai. Gydytojai suteiktos trys medicinos praktikos licencijos -  alergologijos ir klinikinės imunologijos, vaikų alergologijos ir vidaus ligų gydytojos.  Konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.

Vaikų ligų gydytoja - alergologė - pulmonologė, medicinos mokslų daktarė, profesorė Valdonė Misevičienė

Gydytoja Valdonė Misevičienė medicininį išsilavinimą įgijo Kauno Medicinos Akademijoje, o vaikų ligų kryptį pasirinko dar studijų metu. Nuolat dirbdama pediatre, žinias atskirai tobulino vaikų alergologijos ir pulmonologijos srityse. Specializuota ilgametė patirtis sukaupta ne tik studijuojant ir dirbant Lietuvos mokslo bei gydymo įstaigose, bet ir įvairių stažuočių metu: Maskvos gydytojų tobulinimosi institute, Ghento universitete Belgijoje, Švedijos, Suomijos, Jungtinių Amerikos valstijų įvairiose ligoninėse ir alerginių bei lėtinių plaučių ligų centruose, 2014 m. stažavosi Plaučių ligų centre Mičigano Universiteto ligoninėje (JAV). Nuo 1997 m. dirba vaikų alergologe ir pulmonologe, eilę metų dėsto Lietuvos Sveikatos Mokslų universitete, Medicinos akademijoje, daug metų dirbo docentės pareigose, o nuo 2024 m. suteiktos profesorės pareigos. 2002 m. apgynė daktaro disertaciją apie kūdikių ir mažų vaikų astmos diagnostiką, skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse gydytojų specialistų konferencijose, rengia ir yra įvairių kvėpavimo organų ligų diagnostikos ir gydymo sutarimų Lietuvos gydytojams bendraautorė. Nuo 2014 m. vadovauja LSMU klinikų Vaikų kvėpavimo ligų centrui.   Savo darbe taiko įrodymais pagrįstos medicinos principus ir metodus. Konsultuoja kūdikius ir vaikus.

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė, vaikų alergologė , medicinos mokslų daktarė Jūratė Stanevičiūtė

Jūratė Stanevičiūtė 2006 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Medicinos fakultetą, įgijo magistro laipsnį ir gydytojo profesinę kvalifikaciją. Studijas tęsė Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU)  bei įgijo alergologės klinikinės imunologės profesinę kvalifikaciją, nuo 2019 m. suteikta vaikų alergologės medicinos praktikos  licencija. Gydytoja diagnozuoja ir gydo alergines bei imunines ligas, vadovaudamasi įrodymais pagrįstos medicinos principais ir metodais. Nuo 2014 iki 2023 m. studijavo LSMU doktorantūroje,  2023 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją. Domėjimosi sritys: alerginė sloga, nosies polipozė, astma, alergija maistui, imunoterapija. Yra Lietuvos pulmonologų ir alergologų (LPAD) bei Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų (LAKID) draugijų narė, Europos alergologų ir klinikinių imunologų Akademijos (EAACI) narė, dalyvauja profesinių draugijų renginiuose, domisi alergologijos ir klinikinės imunologijos mokslo naujovėmis bei yra mokslinių publikacijų alergijos tema bendraautorė Lietuvoje ir užsienyje. Konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.

Gydytoja otorinolaringologė (ausų, nosies, gerklės ligų gydytoja) Ingrida Minkevičienė

Gydytoja Ingrida Minkevičienė 1994 metais baigė medicinos studijas Kauno medicinos akademijoje (dabar Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas, LSMU), toliau studijavo ausų, nosies ir gerklų ligų rezidentūroje. Baigusi studijas pradėjo dirbti gydytoja otorinolaringologe LSMU ligoninės Kauno klinikos Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikoje. Žinias gilino Vokietijoje, Kiolno universitetinėje ligoninėje. Nuolat ANG ligų žinias tobulina ir gilina dalyvaudama konferencijose Europoje bei JAV. Domėjimosi sritys: bendroji ir vaikų otorinolaringologija. Yra Lietuvos otorinolaringologų draugijos ir Kauno krašto bei Klaipėdos krašto otorinolaringologų asociacijų narė, dalyvauja profesinių draugijų renginiuose, skaito pranešimus konferencijose, domisi mokslo naujovėmis bei yra publikacijų LOR tema bendraautorė Lietuvoje, yra vadovėlio “Pediatrija” bei knygos „Sveiko vaiko enciklopedija” bendraautorė. Konsultuoja vaikus ir suaugusius, taiko medikamentinius ir chirurginius gydymo būdus, turi 20 metų gydomojo darbo patirtį. Konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.

Gyd.alergologė ir klinikinė imunologė  Rūta Kovaliovė

Konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius (šiuo metu vaiko auginimo atostogose).

Gyd.alergologė ir klinikinė imunologė  Justina Šematonytė

Konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.

Gydytoja dietologė, medicinos mokslų daktarė Rūta Petereit

Gydytoja Rūta Petereit 2004 metais baigė medicinos studijas Kauno medicinos akademijoje (dabar Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas, LSMU), toliau studijavo dietologijos rezidentūroje. Dirba gydytoja dietologe LSMU ligoninėje Kauno klinikos bei lektore LSMU. 2014 m. birželio 27 d. apgintas medicinos mokslų daktaras “Mitybos įpročiai, mitybos rekomendacijų laikymasis ir veiksniai, lemiantys svorio mažėjimą ir grįžimą po nutukimo operacijų“. Domėjimosi kryptys: vaikų ir suaugusiųjų antsvorio ir nutukimo gydymas, mitybos korekcija po skrandžio mažinimo operacijų, enterinė ir parenterinė mityba. Yra autorė ir bendraautorė recenzuojamų mokslinių publikacijų, lektorė vietinėse ir tarptautinėse konferencijose, LR SAM darbo grupių narė. Stažavosi mitybos klausimais Kopenhagoje (Danijoje), Tarptautiniuose ESPEN (Europos parenterinės ir enterinės mitybos draugija) kursuose. Nuo 2016 m. sausio 22 d. - Lietuvos dietologų draugijos prezidentė, nuo 2016 m. rugsėjo – ir Lietuvos antsvorio ir nutukimo asociacijos „Lobesity“ prezidentė.

Mūsų klinikoje konsultuoja sveikos subalansuotos mitybos klausimais sveikus suaugusius ir vaikus, bei sergančius įvairiomis ligomis (virškinimo trakto, endokrinologinėmis, širdies kraujagyslių, maisto alergija, mitybos nepakankamumu, nutukimu ir kt.), sudaro individualią dietą, mitybos planą.

Gydytoja pulmonologė, medicinos mokslų daktarė Neringa Vagulienė

Gydytoja Neringa Vagulienė 2003 metais baigė medicinos studijas Kauno Medicinos Universitete, toliau studijavo pulmonologijos rezidentūroje. Baigusi studijas pradėjo dirbti gydytoja pulmonologe LSMUL Kauno klinikos Pulmonologijos klinikoje. 2013 m. apgynė daktaro disertaciją plaučių vėžio tema ir iki šiol dirba lektore LSMU. Nuolat pulmonologijos žinias tobulina ir gilina dalyvaudama konferencijose Europoje bei Lietuvoje. Yra Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos (LPAD) narė, Europos respiratologų draugijos (ERS) narė bei Tarptautinės plaučių vėžio tyrimų asociacijos (IASLC) narė, dalyvauja profesinių draugijų renginiuose, domisi mokslo naujovėmis bei yra mokslinių publikacijų pulmonologijos tema bendraautorė Lietuvoje ir užsienyje. Profesinio domėjimosi kryptys: plaučių vėžio ankstyva diagnostika ir gydymas, astma, lėtinė obstrukcinė plaučių liga, plaučių embolija. Konsultuoja suaugusius ir turi 12 metų gydomojo darbo patirtį.

Bendrosios praktikos slaugytoja Skaidrė Kulkovienė

Bendrosios praktikos slaugytoja Skaidrė Kulkovienė studijas baigė Kauno Medicinos mokykloje (dabartinė Kauno kolegija) 2008 m. Šiaulių universitete įgijo socialinės pedagogikos ir psichologijos bakalauro laipsnį. Nuo 1994 m. dirba bendrosios praktikos slaugytoja, slaugytojos patirties įgijo dirbdama tiek stacionare, tiek poliklinikoje. Alergologijos srityje dirba nuo 2000 m., atlieka alerginius odos mėginius ir kitas diagnostines procedūras, turi patirties taikant alergenų imunoterapiją įvairaus amžiaus pacientams. Praktinius įgūdžius tobulina stažuočių Lietuvos gydymo įstaigose metu.

Bendrosios praktikos slaugytoja Daiva Bieliauskienė

Bendrosios praktikos slaugytoja Daiva Bieliauskienė akušerijos studijas baigė Šiaulių Medicinos mokykloje, po to žinias gilino kosmetologijos srityje. 2018 m. suteikta bendrosios praktikos slaugytojos licencija. Nuo 1988 m. dirba akušere, bendrosios praktikos slaugytojos ir darbo su kūdikiais patirties įgijo dirbdama tiek stacionare, tiek poliklinikoje. Atlieka kraujo ėmimo ir kitas diagnostines procedūras įvairaus amžiaus pacientams, praktinius įgūdžius tobulina stažuočių Lietuvos gydymo įstaigose metu. 2015 m. įgijo skiepų kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą.Turi patirties vykdant klinikinius tyrimus pagal Geros klinikinės praktikos taisykles.

Administratorė Daina Neverauskienė

Konsultuoja pacientų registracijos ir paslaugų teikimo klausimais, bendrauja su pacientais, konsultuoja privalomo ir privataus sveikatos draudimo klausimais ir kuria patrauklų klinikos įvaizdį.

Sveikatos vadybininkė Ina Miteleva

Konsultuoja pacientų registracijos ir paslaugų teikimo klausimais, bendradarbiauja su klinikinių tyrimų užsakovais ir tyrėjais, bendrauja su pacientais, konsultuoja privalomo ir privataus sveikatos draudimo klausimais.